Tyto webové stránky používají cookies. Pokud budete pokračovat, aniž byste změnili svá nastavení, dáváte souhlas s používáním cookies.

Souhlasím.

Zavřít
Navigatie

Icons

Funkce Power

Každá varná zóna má funkci Power, která výrazně zvyšuje výkon. Ideální například pro vaření většího množství vody.

Funkce udržování tepla

Pomocí funkce udržování tepla je snadné udržet teplotu na konstantní úrovni, např.při vaření brambor, rýže nebo těstovin.

Grill

Funkce Bridge

S touto funkcí je možno spojit dvě varné zóny, které pak ovládáte pomocí jednoho senzorového slider (posuvného) ovládání. To je například při pečení na větším pekáči velmi praktické.

Stop & Go

Aktivací této funkce je dočasně přerušeno vaření. Po opakovaném stisknutí tlačítka se obnoví vaření na předvolených výkonových stupních na všech zónách.

Indukční zóny

Uspořádání varných zón s různými velikostmi a výkony.

Indukční zóny

Uspořádání varných zón s velkými, identickými a velmi silnými induktory.

Indukční zóny

Uspořádání varných zón z velkoplošnými osmiúhelníkovými induktory pro maximální flexibilitu.

Odsavač s odtahem

Tento přístroj je vhodný pro odtah vzduchu ven.

Možnost dálkového ovládání

Odsavače s tímto symbolem jsou standardně nebo volitelně vybaveny dálkovým ovládání. Odsavač je možno ovládat na ovládacím panelu odsavače nebo dálkovým ovladačem.

Možnost ovládání InTouch

Exklusivní systém Novy, který umožňuje ovládat všechny funkce odsavače přímo z indukční varné desky s InTouch.

Designový tukový filtr

Kovový tukový filtr s mimořádně zdařilým povrchem z nerezové oceli

Štěrbinové odsávání

Odsavače s tímto symbolem jsou vybaveny štěrbinovým odsáváním – nerezovou deskou, který překrývá tukové filtry. Štěrbinové odsávání je vynález Novy z 60-tých let a byl přihlášen k patentu v roce 1973.

CUBIC-motor

Zvláštností některých přístrojů je otočný a odnímatelný CUBIC-motor. Ten může být snadno vyjmut z odsavače a namontován externě uvnitř budovy. Je tak možno snížit montážní výšku přístroje. Pro maximální flexibilitu při montáži je možno výfuk motoru otočit o 90°.

Click & Fix

Systém Click & Fix umožňuje jednoduchou a rychlou montáž stropních a vestavných odsavačů Novy. Odsavač je zavěšen v části stropu nebo horní skříňky a jednoduše se zaklapne. Pak se přístroj bezpečně upevní pomocí šroubů upevňovacích konzol.

Odsavače na recirkulaci

Pokud z různých technických nebo ekologických důvodů není možný nebo přípustný odtah vzduchu, nabízí Novy možnost provozu odsavače s recirkulací. V tomto případě je pára z odsavače navrácena zpět do kuchyně. Uhlíkové filtry poskytují účinnou minimalizaci zápachu, navíc je možno je 12 krát regenerovat v troubě a prodloužit jejich životnost.

EcoSmart

/