Tyto webové stránky používají cookies. Pokud budete pokračovat, aniž byste změnili svá nastavení, dáváte souhlas s používáním cookies.

Souhlasím.

Zavřít
Navigatie

O firmě Novy

Společnost Novy byla založena v roce 1908 a od roku 1965 vyrábí vysoce kvalitní odsavače par. od samého počátku si firma Novy dala za cíl přivést na trh především tiché odsavače, které mají navíc velmi dobré vlastnosti odsávání. Výsledek je impozantní: při každém stupni výkonu je hlučnost oproti normálním odsavačům výrazně snížena. Zároveň je oproti běžným systémům zvýšena účinnost díky unikátnímu odsávání Novy. Důvodem je, že odsavače jsou vybaveny štěrbinovým odsáváním s vestavěnou protihlukovou izolací, jehož je firma Novy vynálezcem. Díky těmto zkušenostem dostáváte špčkový vyzrálý produkt s propracovanou technologií.

Nejvyšší kvalita výroby s nejmodernějšími stroji

Jako jeden z předních evropských výrobců odsavačů par sází Novy na pokročilou technologii výroby. Nejmodernější stroje obsluhují naši zkušení zaměstnanci, ať už se jedná o stříhací a ohýbací stroje, lisy, roboty, nebo tvářecí stroje.

 

 

Dokonalé výrobky díky ruční práci

Novy využívá vysoce kvalitní výrobu v menších sériích. To znamená, že výroba každého odsavače je dokončena ručně. To například znamená, že roky dekorativních odsavačů jsou ručně svařovány. Finální broušení nerezové oceli je rovněž prováděno ručně.

 

 

Vývojové oddělení

Vlastní vývojové oddělení a designový tým Novy se denně zabývá vývojem nových výrobků. Přitom pracují s nejnovějším software a technikou. K tomu mají k dispozici také několik laboratoří k testování a měření výrobků a jejich komponentů.