Tyto webové stránky používají cookies. Pokud budete pokračovat, aniž byste změnili svá nastavení, dáváte souhlas s používáním cookies.

Souhlasím.

Zavřít
Navigatie

Monoblok recirkulační filtr

Revoluce v recirkulačních filtrech má jméno Monoblok

Nový monoblok - uhlíkový filtr je 12 krát regenerovatelný high-tech filtr, který velmi efektivně absorbuje molekulární znečištění vzduchu. Vnitřek filtru se skládá z pružné vrstvy milionů vysoce účinných kuliček aktivního uhlí, které absorbují molekuly nečistot a zápachů. Každá kulička má uvnitř zvláštní strukturu mikroskopicky malých kanálků, tzv.systém porů. Uvnitř nich jsou pachy účinně vázány. Kromě toho je filtr v průběhu vaření vodě odolný.

Velké Know-How v malé kuličce

Detailní pohled na ca. 0,5 mm velkou kuličku aktivního uhlí. Nasycený filtr je možno regenerovat v troubě při 120°C. po dobu jedné hodiny. Tento postup lze opakovat až 12 krát, v závislosti na způsobu vaření, což znamená životnost filtru až 6 let.

 

Vyobrazení systému pórů, do kterého pronikají pachové částečky. Vnitřní povrch mikroskopického sysému pórů má neuvěřitelných 7,35 milion krát větší plochu, než sám filtr. Tento obrázek ilustruje obrovský potenciál pro obsorbci zápachu.

 

Toto je cesta molekul zápachu do systému pórů kuličky. Díky voděodolnému povrchu filtr není mokrý. V tom se liší od běžných uhlíkových filtrů, na kterých se kondenzuje voda. Monoblok - filtr díky tomu filtruje mnohem větší množstí zápachů.