Tyto webové stránky používají cookies. Pokud budete pokračovat, aniž byste změnili svá nastavení, dáváte souhlas s používáním cookies.

Souhlasím.

Zavřít
Navigatie

Objevte funkce a výhody Novy

Kliknutím otevřete a zavřete jednotlivé body

Hladký vnitřní povrch

Díky hladkému povrchu vnitřních částí odsavače je čištění přístroje velmi snadné. Žádné rušivé výztuhy nebo hrany, nebo dokonce kabely nezavazí při údržbě. Můžete si být tedy jistí, že odsavač Novy je komfortní i po vaření.

Štěrbinové odsávání

U odsavačů se štěrbinovým odsáváním je filtr schovaný za spodní deskou (tzv.podlahou). To znamená, že sací plocha je uměle zmenšena a vzduch proudí až 7krát rychleji než u běžných odsavačů. To přispívá k podstatně vyšší účinnosti zachycení vzduchu.

Štěrbinové odsávání je vynálezem firmy Novy!

Ruční zpracování

Protože víme, že naši zákazníci mají nejvyšší nároky na kvalitu, využíváme u každého odsavače ruční zpracování. Tak jsou například viditelné svary ručně broušeny a kartáčovany.

Kovový tukový filtr

Tukový filtr, který se skládá z několika vrstev kovových mřížek, je velice efektivní při zachytávání páry při vaření. Při obvyklém vaření doporučujeme čištění v myčce nádobí každých 14 dní.

Vysoce výkonné motory

Srdcem každého odsavače Novy je vysoce výkonný motor, který je vícenásobně izolován proti hluku. Novy vyrábí od roku 1965 zvukově izolované odsavače a je výrobcem s nejdelšími zkušenostmi v této oblasti.

Recirkulace

Většina modelů odsavačů Novy je k dispozici s moderním Monoblok - uhlíkovým filtrem určeným pro recirkulaci. Filtr je možno regenerovat 12 krát v troubě a filtruje díky své extrémně velké vnitřní ploše výrazně více zápachů než běžné uhlíkové filtry.

Nejvyšší kvalita

Protože víme, že naši zákazníci mají ty nejvyšší nároky na kvalitu, je každý spotřebič Novy na konci výroby zkontrolován. Pouze tehdy, když je všechno perfektní, je přístroj pro vás zabalen.

Dvojplášťová spodní deska

Že má Novy více než 50 let zkušeností s vývojem štěrbinového odsávání, vzpomeňte si, až budete mít v ruce její výklopnou spodní desku. Ta je dvojplášťová a uvnitř protihlukově izolovaná. Její vnitřní strana je pokrytá speciálním černým lakem z důvodu snadného čištění.

Silent bloky

Obzvláště stabilní konstrukce odsavače zajišťuje, že přenos hluku a vibrací z motoru na skříň odsavače je výrazně redukována.

Výkon motoru

Naši technici spočítali optimální otáčky motoru pro každý model odsavače. Díky tomu má odsavač již při nižších stupních dostatečný výkon a zároveň dosahuje extrémně nízkých úrovní hlučnosti.

InTouch

Další specialitou Novy je, že většinu modelů odsavačů můžete ovládat z indukční desky pomocí technolotie InTouch. Tento komfort jistě oceníte při vaření, zejména u stropních a vestavných odsavačů.

 

Představte si, že vyvíjíte odsavač par. Měl by to být vynikající výrobek, který určuje měřítka. Měl by vyjímečně dobře odsávat a přitom být tak tichý, jak je to jen možné. Vaši zákazníci by měli vařit s naprostou spokojeností a pokaždé se těšit z toho, jak tichý je jejich odsavač. Vaši zákazníci o tom budou vyprávět svým přátelům a každý řekne, že by chtěl takový tichý odsavač také.

Abyste dosáhli těchto výsledků, uděláte vše pro to, abyste používali co nejkvalitnější materiály a pomocí jemné ruční práce je spojili v jeden funkční celek. Představte si, že jste vývojový pracovník Novy.