Tyto webové stránky používají cookies. Pokud budete pokračovat, aniž byste změnili svá nastavení, dáváte souhlas s používáním cookies.

Souhlasím.

Zavřít
Navigatie

Vaření s indukcí

Zažijte okouzlení nejmodernější indukcí

Nové Indukční varné desky jsou přesně to, co očekáváte od Novy: špičkový výrobek, který přesně odpovídá vašim požadavkům na technologii a design. Všechny modely jsou vybaveny nejmodernějšími funkcemi a některé z nich obsahují InTouch - integrované dálkové ovládání pro různé modely odsavačů Novy. Také design je přesvědčivý: každá deska má velmi minimalistický design, který je doplněn, v závislosti na modelu, fazetou nebo zaoblenými hranami. Vyberte si mezi modely s kulatými a nebo velkoplošnými varnými zónami. Zažijte naprostou volnost, kterou nabízí indukční technologie!

 

Zažijte volnost velkoplošných indukčních zón a využijte ještě lépe plochu vašich varných zón. U některých modelů jsou osmihranné induktory umístěny tak, aby umožnily maximální flexibilitu.

 

V závislosti na modelu mají indukční desky Novy moderní slider (posuvné) ovládání s červenými nebo nově s bílými LED ukazateli. Pro všechny je společné pohodlné a rychlé ovládání pohybem prstu na povrchu skla varné desky. 

 

V každé varné desce Novy najdete více než 20 let zkušeností v indukční technologii. Zde spoléháme na osvědčené know-how společnosti E.G.O., jednoho z předních evropských dodavatelů technologií pro indukční spotřebiče. 

  

Novy vytváří s funkcí  InTouch přesvědčivé spojení Indukční varné desky a Odsavače. Zde je přenášený rádiový signál k ovládání odsavače par stisknutím senzoru na indukční desce. Přitom není potřeba žádný kabel.