Showroom Novy

Pro naše zákazníky a obchodní partnery jsme začátkem roku 2022 otevřeli nový showroom s výrobky Novy v Praze – Karlíně. Zákazníci si tak mohou prohlédnout a vyzkoušet odsavače par, varné desky a indukční desky s integrovaným odsavačem a vybrat si správný výrobek do své nové vysněné kuchyně. Můžete se tak sami přesvědčit o vynikající kvalitě a nízké hlučnosti spotřebičů Novy a vyzkoušet si jejich ovládání.

Na showroomu probíhají také školení našich obchodních partnerů – prodejců kuchyní a architektů, aby mohli poskytnout svým zákazníkům co nejlepší poradenství se spotřebiči Novy. V neposlední řadě je showroom k dispozici také uživatelům spotřebičů Novy v případě jejich dotazů k užívání, ovládání a údržbě těchto výrobků.

Showroom najdete na adrese Sokolovská 98/96, Karolina Plazza, 186 00 Praha 8 – Karlín. Pro zákazníky máme připraveno bezplatné parkování v podzemních garážích. Showroom se nachází asi 300 m od stanice metra Křižíkova. Návštěvu showroomu si, prosím, předem dohodněte na tel. 727 815 311.