Technologie a inovace


Štěrbinové odsávání

Novy je vynálezcem štěrbinového odsávání s dvojitou spodní deskou, které můžete najít u většiny našich modelů odsavačů par. Štěrbiny na okraji odsavače odsávají výpary z vaření, které tak nemohou uniknout do okolního prostoru. Odsávání je tedy účinnější a díky tomu obvykle není nutno nastavovat vyšší výkonové stupně. Dvojitá spodní deska zároveň tlumí hluk od motoru, takže tyto odsavače jsou také velmi tiché. Další nespornou výhodou je také elegantní design těchto odsavačů.

 


Technologie InTouch

Pomocí funkce InTouch můžete snadno ovládat odsavač Novy z indukční varné desky Novy. Indukční deska obsahuje tlačítka pro ovládání výkonu motoru i pro nastavení osvětlení odsavače. Vyberte si z široké nabídky indukčních varných desek, že kterých můžete ovládat funkce vašeho odsavače Novy.


Novy Connect

Některé naše prémiové odsavače disponují funkcí Novy Connect, která umožňuje ovládání odsavače pomocí vašeho mobilního telefonu nebo tabletu. Můžete s ním ovládat regulaci výkonu a nastavení osvětlení, ale také přijímáte hlášení o stavu vašeho odsavače, jako například nasycení tukového nebo pachového filtru. Funkci Novy Connect najdete u modelů Panorama, Cloud, Mood, Pureline Pro, Pureline Pro Compact a Phantom.

 


Duální LED osvětlení

Duální LED žárovky, využívané u některých modelů odsavačů Novy, umožňují zapojení na dvě různé hodnoty teploty bílé barvy – 2700 K nebo 4000 K. Můžete je tedy přizpůsobit ostatnímu osvětlení vaší kuchyně. LED žárovky jsou navíc zakomponovány precizně do povrchu odsavače, takže nevzniká mezera, ve které by se usazovaly nečistoty a mastnoty.
U prémiových modelů Mood, Cloud, Pureline Pro a Pureline Pro Compact můžete regulovat teplotu bílé barvy přímo z dálkového ovládání nebo z vašeho mobilního telefonu, a to na hodnoty 2700 K nebo 5000 K.

 
 
 


Unikátní koncept Novy Panorama

V roce 2018 představil Novy zcela nový koncept odsavače integrovaného v indukční desce, modelu Panorama, který se stal vítězem ceny Red Dot Design. V tomto konceptu se podařilo skloubit minimalistický design s vysokou účinnosti odsávání. To je dosaženo citlivě integrovanou sací věží, kterou je možno vysunout variabilně až do výšky 30 cm, takže odsávání je vysoce efektivní při použití různých typů nádobí. Model Panorama je navíc perfektně vyřešený, co se týká montáže, údržby a ovládání.

 


Čistá řemeslná práce

Vysoká úroveň řemeslného zpracování a výběr nejlepších materiálů mají výrazný vliv na životnost, kvalitu a také na hlučnost odsavače. Novy vyvíjí a vyrábí své odsavače ve své továrně v belgickém městě Kuurne již od roku 1965 a využívá svých dlouholetých zkušeností ze špičkové řemeslné výroby. Odsavače par Novy jsou vyráběny s vysokou odborností a přesností z pečlivě vybraných materiálů a díky tomu mají prvotřídní design, vysokou kvalitu a vytváří pocit luxusu ve vaší kuchyni.


Stáhněte si náš katalog

Zaujaly vás naše produkty a rádi byste si prohlédli náš katalog? Stáhnout si jej můžete níže.

Stáhnout katalog